Naše služby

Tvoříme značky a všechno, co k nim patří. Děláme loga, webové stránky, tiskové materiály, marketingové kampaně, navrhujeme fyzické předměty i výstavy na veletrh. Vycházíme ze strategie, míříme k realizaci. Žádné zkratky.

Strategie a vizuální
identita značky

Když se chcete odlišit od konkurence a ukázat podstatu vašeho podnikání. Vizuální identita představuje grafický systém, v jehož popředí stojí logo. Jasná identita dá vaší komunikaci jednotný styl. Vaše značka získá osobitou tvář.

Co je součástí služby

Webdesign

Když potřebujete přitáhnout zákazníky online. Postavíme prezentaci, která vám sedne.

Jak to funguje

Grafický design

Když potřebujete jenom něco. Umíme běžné formáty i netradiční řešení přesně podle vašich potřeb. Od návrhu až po tiskové zpracování.

Jak to funguje

Ideamaking

Když vám dojde dech s nápady a potřebujete zapůsobit na klienty. Připravíme pro vás workshop na míru, vymyslíme kampaň nebo komunikační strategii pro konkrétní cílovku.

Jak to probíhá

Ceny a sazby

Sazba za projekt

Odměna se odvíjí od velikosti projektu a toho, jak moc nás potřebujete k ruce.

  • Nevíte si rady s přípravou podkladů?
  • Chcete rozpracovat několik variant?
  • Máme za vámi přijet přes půl republiky?
  • Bude součástí zakázky více kol revizí?
  • Potřebujete dodat výstupy v rekordním čase?

Rádi vám vyjdeme vstříc a zohledníme vaše potřeby. Výši naší odměny dojednáme předem. Částky, na kterých začínáme, najdete u jednotlivých služeb.

První půle smluvené částky se platí předem, druhá půle při předání finálního produktu. Uvedené ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Hodinová sazba

Hodinová sazba je alternativou k sazbě za projekt. Přináší výhodu větší flexibility. Umožňuje nám věnovat projektu maximum péče. Když v průběhu tvůrčího procesu objevíme jiné, lepší řešení než v úvodní fázi, můžeme po dohodě s vámi změnit směr ku prospěchu výsledného díla. Za hodinu si účtujeme 1000 korun.

Licence

Cenu projektu ovlivňují také práva k užití autorského díla. Pokud se v licencích na autorská díla nevyznáte, rádi vám vysvětlíme, jak fungují, a jaký mají přínos pro vás jako klienta.

Více o licencích

Jeden obrázek vydá za 1000 slov.
Načerpejte inspiraci z našich realizací.

Používáme cookies. Jejich povolením nám pomůžete ve zlepšování našich služeb.