Strategie a vizuální
identita značky

Když se chcete odlišit od konkurence a ukázat podstatu vašeho podnikání. Vizuální identita představuje grafický systém, v jehož popředí stojí logo. Jasná identita dá vaší komunikaci jednotný styl. Vaše značka získá osobitou tvář.

Co je součástí služby

Ideamaking

Když vám dojde dech s nápady a potřebujete zapůsobit na klienty. Připravíme pro vás workshop na míru, vymyslíme kampaň nebo komunikační strategii pro konkrétní cílovku.

Jak to probíhá

Grafický design

Když chcete, aby vaše propagace měla styl. Navrhujeme webové stránky i tiskoviny. Umíme běžné formáty i netradiční řešení přesně podle vašich potřeb.

Jak to funguje

Konzultace a školení

Když je vizuální komunikace pro vás cizí slovo. Rádi vám vysvětlíme všechno, co potřebujete. Od toho tu jsme. Pomůžeme vám sestavit zadání nebo vymyslet strategii pro uskutečnění vašeho záměru. Anebo byste radši přednášku?

Jak to funguje

Sazby a licence

Sazba za projekt

Odměna se odvíjí od velikosti projektu a toho, jak moc nás potřebujete k ruce.

  • Nevíte si rady s přípravou podkladů?
  • Chcete rozpracovat několik variant?
  • Máme za vámi přijet přes půl republiky?
  • Bude součástí zakázky více kol revizí?
  • Potřebujete dodat výstupy v rekordním čase?

Rádi vám vyjdeme vstříc a zohledníme vaše potřeby. Výši naší odměny dojednáme předem. Částky, na kterých začínáme, najdete u jednotlivých služeb.

První půle smluvené částky se platí předem, druhá půle při předání finálního produktu. Uvedené ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Hodinová sazba

Hodinová sazba je alternativou k sazbě za projekt. Přináší výhodu větší flexibility. Umožňuje nám věnovat projektu maximum péče. Když v průběhu tvůrčího procesu objevíme jiné, lepší řešení než v úvodní fázi, můžeme po dohodě s vámi změnit směr ku prospěchu výsledného díla. Za hodinu si účtujeme 900 korun.

Licence

Cenu projektu ovlivňují také práva k užití autorského díla. Pokud se v licencích na autorská díla nevyznáte, rádi vám vysvětlíme, jak fungují, a jaký mají přínos pro vás jako klienta.

Více o licencích

Jeden obrázek vydá za 1000 slov.
Načerpejte inspiraci z našich realizací.