Webdesign

Navrhujeme prezentační weby s nezaměnitelnou tváří a uživatelským komfortem. Navážeme na identitu vaší značky. Výsledný koncept bude v souladu s hodnotami a charakterem vaší organizace. Záleží nám na tom, aby web naplňoval vaše byznysové cíle. Provedeme vás procesem jeho tvorby a poradíme vám jak na to. Naše weby mají relevantní obsah, logickou strukturu a moderní technické řešení.

Jak to probíhá
Úvod

Setkáme se, abychom se seznámili s vaším záměrem.

Vstupní analýza

Obeznámíme se s vaším byznysem, pochopíme vaše zákazníky a definujeme cíle webu.

Nabídka

Připravíme harmonogram a podmínky spolupráce.

Schématický návrh

Navrhneme strukturu obsahu webu a vytvoříme drátový model. Schéma je jako mapa, která nám umožní podívat se na celý web shora, abychom dokázali sestavit cesty vedoucí k naplnění vašich cílů.

Obsah

Pomůžeme vám s texty, pořídíme fotografie, vytvoříme ilustrace a navrhneme grafiku v souladu s vaší firemní prezentací. Pokud to bude třeba, doporučíme další profesionály a sjednáme spolupráci.

Vizuální design

Schématický návrh naplníme obsahem a vytvoříme přesvědčivou prezentaci přizpůsobenou k prohlížení na mobilních telefonech i velkých kancelářských monitorech.

Stavba webu

Postavíme web na platformě Webflow s přehlednou administrací, rychlým přenosem dat a dobrým zabezpečením.

Web otestujeme

Webové stránky musí fungovat na široké škále zobrazovacích zařízení s různými operačními systémy. Odladíme web, aby se všude choval tak jak má.

Měření

Připojíme vám webové analytiky, abyste měli přehled o vašich zákaznících.

Cesta do světa

Dobrý web je prvním krokem v online byznysu. Tím druhým je jeho zviditelnění. Pomůžeme vám dostat web k cílové skupině. Vymyslíme propagační kampaň a dohlédneme na úspěšný průběh.

Rozvoj

Vaše podnikání poroste. Počítejte s námi, že vás v tom nenecháme. Web chápeme jako dynamické médium, které musí umět  reagovat na nové příležitosti.

Pomůžeme vám jít online

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Cena

Přestože mnohé weby se zdají na první pohled podobné, to co se skrývá pod povrchem může být velmi odlišné. Pro stanovení ceny proto potřebujeme nahlédnout do vašeho plánu. Cena se odvíjí od mnoha proměnných, například množství a povaha podkladů, které s vámi budeme vytvářet či technická náročnost zpracování. Jako výchozí bod pro představu o ceně za weby v marathonské kvalitě uvádíme následující příklady. Pro jasnější představu nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Příklad z praxe

Vizuální identita
Web
Sociální sítě
UP! Koučink

Zajímá vás, jak může vypadat naše spolupráce v praxi? Podívejte se, jak jsme na to šli při tvorbě identity a webových stránek pro kouče. Kompletní výběr našich webových realizací pak najdete na stránce Projekty v kategorii Web.

Přečíst celý příběh

Díky Marathonu jsem dostal druhou šanci! Nová prezentace dokázala přesvědčit klienta, kterého jsem kvůli předešlé prezentaci ztratil. V široké nabídce koučů na webu rozhoduje okamžitá emoce, kterou si lidé z prezentace odnáší.

Luca Grasso
Kouč a zakladatel UP! koučinku