Save the Queen

Podporujeme české včely
Trička vytvořená ve spolupráci s Aňou Geislerovou a Pietro Filipi

Naše služby

Ilustrace

Tiskoviny

Včely hrají klíčovou roli v celém přírodním ekosystému. O jejich celosvětovém stále se zvyšujícím úbytku dnes už slyšel asi každý. Rádi bychom pomohli, ale zároveň je nad naše individuální síly s tím něco udělat.

Už jsme se naučili chápat, že jedno mávnutí motýlích křídel může změnit celý svět. Co by se ale stalo, kdyby ustalo víření včelích křídel?
Aňa Geislerová

Herečka Aňa Geislerová oslovila Pietro Filipi s nápadem na podporu českého včelstva skrz módu. Pietro Filipi pak na základě naší předchozí spolupráce oslovilo nás, abychom motiv korunované včely se sloganem „God save the Queen“ ztvárnili. Takového úkolu jsme se chopili s velkým nadšením.

Aňa nám poskytla výchozí romantizující předlohu kresby. Protože se jednalo o české včely, doplnili jsme návrh o českou symboliku v podobě Svatováclavské koruny a lipového věnce.

Šíření zprávy o záchraně včel pomohly influencerky, které své fotky s tričkem sdílely na Instagramu. Z každého trička šla stokoruna Českému svazu včelařů. V rámci limitované série Pietra Filipi se vybralo 65 000 Kč.

Blockchain

Webová aplikace na pomoc mírovým organizacím ve využívání nejmodernějších technologií

Naše služby

Web

UX

UI