Syrydomu

Značka a sýrový e-shop pro holky, co se našly v sýru

Naše služby

Logo

Vizuální identita

Produktová fotografie

Web

Sylva a Adéla nás oslovili po několika neúspěšných pokusech o vytvoření značky pro svůj e-shop, který měl vzniknout po boku jejich fungující kamenné prodejny. S námi to vyšlo. Navrhli jsme holkám značku a provedli je celou stavbou e-shopu, kterou jsme zaštítili naším týmem.

Syrydomu je speciálka s online nabídkou sýrů a dalších lahůdek, které vám, jak název napovídá, přivezou až domů. Vedle e-shopu jsme pro Syrydomu realizovali v Česku netradiční online službu mysteryboxů. Mysterybox je krabice s překvapením, do které vám holky připraví něco podle jejich vlastního výběru.

Logo pulsuje mezi dvěma významy, které jsou obsažené v názvu. Někdo vidí dům, jiný zase sýr. To podle toho, na které z těch dvou jste v poslední době mysleli více :-)

Vizuální design e-shopu je kultivovaný a decentní. Hlavní roli jsme ponechali krásným fotkám sýrů. Díky tomu tak vynikají jejich přírodní textury a barvy. Sýry jsme pro focení naaranžovali ve stejném stylu jako je tvar loga, čímž jsme umocnili celkové vyznění značky.

Web je kompilátem na míru postaveného řešení a upravené šablony. Přizpůsobením existující šablony jsme dokázali snížit náklady na programování.

„Marathon má neotřelé nápady a dobře se s ním komunikuje. Jsme hrdé na celkový vzhled našeho nového e-shopu. Marathon všemi deseti doporučujeme.“

Adéla Krempová
Majitelka a ředitelka KreSi s.r.o.

UP! Koučink 2

Nový a sebevědomý UP!
Redesign vizuální identity po pěti letech

Naše služby

Logo

Vizuální identita

Web

Sociální sítě