Konzultace a školení

Potřebujeme se poradit

Konzultace

Chceme vědět víc

Školení a přednášky

Konzultace

Vy jste odborníci na svůj byznys, my na značky a vizuální komunikaci. Když dáme tyhle dvě věci dohromady, začnou se objevovat příležitosti, které předtím nikdo neviděl.

Jak to probíhá

Osobně v našem studiu v Holešovicích nebo online. Také můžeme přijet za vámi.

Vaše podklady

Dodáte nám podklady k prostudování.

Naše příprava

Seznámíme se s vaším byznysem.

Společná konzultace

Sejdeme se ke konzultaci.

Výsledná zpráva

Připravíme pro vás zprávu.

Případová studie

Vizuální styl
Web
Tiskoviny
Správa značky
The Parc – žádná věda?

Je možné prezentovat seriózní vědecký projekt s humorem? Když se navíc jedná o velkou korporaci? Vývoj téhle zakázky nás překvapil. Jinak, než jsme čekali.

Přečíst celý příběh

„Práce s celým týmem pro nás byla novou a zajímavou zkušeností. Se značkami vědeckých farmaceutických skupin se setkáváme, nepřemýšlíme však, jak jejich zkratka vznikla (většinou se jedná o počáteční písmena jednotlivých slov). Ukázali jste nám, že i samotná zkratka a logo může mít svůj význam a důvtip. Že mohou ztvárňovat to, o čem by naše výzkumná skupina měla být a na první pohled tak oslovit potenciální partnery.“

Ondřej Dammer
Project manager & Scientific Group Leader

Cena

5 600 korun za konzultaci u nás ve studiu nebo online.

Kontaktujte nás

Potřebujete jen něco ad hoc a myslíte, že k tomu nebudeme potřebovat žádnou přípravu ani výstup? Kontaktujte nás. Domluvíme se individuálně.

Přednášky a školení

Dozvíte se, jak se buduje úspěšná značka. Získáte lepší argumenty pro změny. Snadněji přesvědčíte vedení nebo kolegy z vaší organizace. Vyhnete se přehmatům při rebrandingu. Vysvětlíme vám, jak se o značku starat, aby působila navenek jednotně.

V čem vás nachytříme
Jak to probíhá

Naše přednášky trvají kolem hodiny. Rádi dáváme prostor pro diskusi, takže doporučujeme počítat s dvěma hodinami. Dbáme na dobrou přípravu, takže nás bude nejdřív zajímat, co od přednášky čekáte a na jaká témata se chcete soustředit.

Cena

Začínáme na 15 000 korunách.

Pořádáte kulturní neziskové přednášky pro veřejnost a chtěli byste svému publiku představit náš způsob myšlení? Rádi za vámi přijedeme a připravíme přednášku zdarma.